Batu Akdeniz / 6:45 KK Ankara

  • 21 Mart 2019 // 22:00
Free Entry

5 Ekim’de yayınladığı ilk solo albümü ‘’Hayat Böyle’’ ile kısa sürede kendisinden söz ettirmeyi başaran Batu Akdeniz, 21 Mart Perşembe Ankara 6:45’te olacak!
Müziğini ‘elektriklenmiş rocknroll’ olarak adlandıran genç müzisyen, jenerasyonunun en yetenekli sanatçıları ve vokalistleri arasında gösteriliyor.Ankara’da doğup büyüyen ve müzik hayatına başlayan sanatçının ismi oldukça kısa bir sürede, 20’li yaşlarının başında kurduğu hard rock grubu Heavy Sky ve yayınladıkları albüm ”Dreamer” ile önce Türkiye’ye, hemen ardından Youtube fenomeni Karl Golden ile yaptıkları rock coverları ile de Türkiye topraklarının dışına yayılmaya başladı. Öyle ki bu ilgi; Batu ve arkadaşlarını henüz 23 yaşında Ankara’dan Paris’e götüren kapalı gişe bir konsere kadar götürdü.

Bitmeyen sahne enerjisi, seyircisine kendisini evinde hissettiren samimi diyaloğu ve her zaman duyguları öne çıkaran sesiyle Batu şimdi evinde, Ankara’da 2.kez dinleyicisiyle buluşacak ve ‘Hayat Böyle’ diyecek! Sanatçı ilk EP’si ‘Hayat Böyle’ için ”Olumlu ya da olumsuz yaşanmışlıklarımızın ardından ‘Hayat Böyle!’ dediğimiz her anın albümü” diye bahsediyor.